Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław" NEWS: Submotion Orchestra zagra we Wrocławiu! (27.04.18)

NEWS FROM http://wrockfest.pl/ OFFICIAL FEED CHANNEL OF 'Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław"'

Submotion Orchestra zagra we Wrocławiu! (27.04.18)


Submotion Orchestra zagra we Wrocławiu! SUBMOTION ORCHESTRA – gwiazdy brytyjskiego nu-jazzu i downtempo wracają z nowym, znakomitym krążkiem „Kites”. Grupa pod wodzą Ruby Wood, znanej też z występów u boku Bonobo, wraca do sprawdzonej formuły z bestsellerowego albumu „The Finest Hour”. Sceniczny kolektyw zagra 27 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach znanego cyklu […]

ACTION!

    YOUR PROJECTS SUBMITED TO THIS INSTITUTION:
    NOTHING WAS SENT YOU NEED TO CREATE ANY PROJECT FIRST

    CREATE