Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław" NEWS: Ryczące Dwudziestki w Starym Klasztorze! (19.01.18)

NEWS FROM http://wrockfest.pl/ OFFICIAL FEED CHANNEL OF 'Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław"'

Ryczące Dwudziestki w Starym Klasztorze! (19.01.18)


Ryczące Dwudziestki w Starym Klasztorze! W oczekiwaniu na festiwal „Szanty we Wrocławiu 2018″ zapraszamy na spotkanie z jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny szantowej. 19 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zagają dla nas RYCZĄCE DWUDZIESTKI ! Rezerwujcie czas – info o biletach wkrótce! Ryczące Dwudziestki (RO 20′s) to tradycyjny męski KWINTET, który jako […]

ACTION!

    YOUR PROJECTS SUBMITED TO THIS INSTITUTION:
    NOTHING WAS SENT YOU NEED TO CREATE ANY PROJECT FIRST

    CREATE