Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław" NEWS: David Krakauer & Kathleen Tagg wystąpią we Wrocławiu! (12.02.18)

NEWS FROM http://wrockfest.pl/ OFFICIAL FEED CHANNEL OF 'Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław"'

David Krakauer & Kathleen Tagg wystąpią we Wrocławiu! (12.02.18)


David Krakauer & Kathleen Tagg wystąpią we Wrocławiu! Światowej sławy amerykański klarnecista, znany ze wspaniałych wykonań muzyki klezmerskiej zaprezentuje wrocławskiej publiczności swój najnowszy projekt muzyczny “Breath and Hammer” 12 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na zaproszenie Ethno Jazz Festival wystąpi niepowtarzalny duet David Krakauer & Kathleen Tagg! David Krakauer to międzynarodowej sławy klarnecista i jeden z najznakomitszych muzyków nowej […]

ACTION!

    YOUR PROJECTS SUBMITED TO THIS INSTITUTION:
    NOTHING WAS SENT YOU NEED TO CREATE ANY PROJECT FIRST

    CREATE