Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław" NEWS: Bakshish zagra na Marleykach w Starej Piwnicy! (09.02.18)

NEWS FROM http://wrockfest.pl/ OFFICIAL FEED CHANNEL OF 'Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Nasze Miasto Wrocław"'

Bakshish zagra na Marleykach w Starej Piwnicy! (09.02.18)


Bakshish zagra na Marleykach w Starej Piwnicy! 9 lutego zapraszamy miłośników muzyki reggae na Marleyki w Starej Piwnicy! Gospodarzem muzycznego wieczoru będzie legenda polskiego reggae – zespół BAKSHISH! Bakshish to jeden z pierwszych i najważniejszych polskich zespołów reggae. Powstali w Kluczborku w 1982 roku, a ich znaczenie dla polskiej sceny reggae jest niepodważalne. W 1983 […]

ACTION!

    YOUR PROJECTS SUBMITED TO THIS INSTITUTION:
    NOTHING WAS SENT YOU NEED TO CREATE ANY PROJECT FIRST

    CREATE